Mesto Trnava - Iniciatíva Týždeň celoživotného učenia prinesie zaujímavé podujatia

17. október 2022

V rámci iniciatívy Týždeň celoživotného učenia, ktorá sa uskutoční tento týždeň v Trnave, zastrešil viacero podujatí projekt Učiaca sa Trnava.

„Vzdelávanie je potrebnou súčasťou našej spoločnosti a je v súčasnosti potrebné, aby bolo dostupné pre každého, preto sme sa rozhodli na Slovensku pomôcť zorganizovať Týždeň celoživotného učenia," konštatuje Asociácia inštitúcii vzdelávania dospelých v SR (AIVD), ktorá spolu s Akadémiou vzdelávania zaštítila túto týždňovú iniciatívu.

Pokračovanie článku