Mesto Trnava - Štartuje prihlasovanie dobrovoľníkov do 15. ročníka celoslovenskej kampane Týždeň dobrovoľníctva

1. jún 2023

Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja už druhýkrát spolupracuje na celoslovenskej kampani Týždeň dobrovoľníctva, ktorý sa tento rok uskutoční v novom termíne - od 23. júna do 29. júna 2023. Týždeň dobrovoľníctva prináša možnosť vyskúšať si dobrovoľnícku prácu, spoznať výnimočných ľudí a pomôcť tam, kde je to práve potrebné. Dobrovoľníci sa na aktivity organizované v Trnavskom kraji môžu prihlasovať už od 1.6.2023 na oficiálnom webe http://www.tyzdendobrovolnictva.sk.