TTSK - Župa prerozdelila 600-tisíc eur z Fondu na rozvoj Trnavského kraja

7. júl 2023

TTSK - Župa prerozdelila 600-tisíc eur z Fondu na rozvoj Trnavského kraja

Trnavský samosprávny kraj vyhodnotil vyhlásenú výzvu a zverejnil zoznam úspešných projektov, ktoré získajú financie z Fondu na rozvoj Trnavského kraja. Oprávnenými žiadateľmi boli mestá, obce, organizácie a ich aktivity, ktoré výrazne prispejú k propagácií kraja, a majú nadregionálny, celoslovenský alebo medzinárodný význam. Župa dokopy rozdelí 600-tisíc eur medzi 34 projektov.