U10+ - Konzorcium U10+ víta komunikáciu s ministrom školstva J. Horeckým

10. november 2022

U10+ - Konzorcium U10+ víta komunikáciu s ministrom školstva J. Horeckým

Členovia prezídia Konzorcia slovenských vysokých škôl U10+ evidujú posun pri napĺňaní požiadaviek vysokých škôl. Vyplýva to z rokovania rektorov, ktoré sa uskutočnilo 2. novembra 2022 vo Zvolene.

Prezídium konzorcia U10+ víta otvorenú komunikáciu nového ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Jána Horeckého. Rektori konštatujú, že došlo k čiastočnému naplneniu požiadaviek vysokých škôl, ktoré deklarovali vo výzve Zabráňme kolapsu vysokých škôl na Slovensku!

Pokračovanie článku